Інтернет+ТБ //  SunLine TV // Технологія

iptvПередача телеконтенту в мережі SunLine відбувається з використанням технології IPTV.

IPTV або інтерактивне телебачення (англ. Internet Protocol Television) (IP-TV, IP-телебачення) — це технологія цифрового телебачення в мережах передачі данних по протоколу IP, нове покоління телебачення.

В якості клієнтського обладнання можуть буди всі комп'ютери, спеціалізовані ТВ приставки, медіа-плеєри, телевізори з технологією SMART TV, мобільні пристрої. На програмному рівні доступ до ресурсів IPTV може реалізовуватись, як за допомогою спеціальних додатків(програм), так і за допомогою звичайного інтернет браузера, встановленого на Вашому обладнанні.

В IPTV є можливість використовувати для одного відеоряду двух та більше каналів звукового супроводу, наприклад на українській та англійській мовах.

Переваги IPTV перед аналоговим кабельним ТБ:

  • Зображення та звук більш якісні, включно з HD-розширенням та 5.1-канальним аудіо
  • Інтерактивність (можливість подивитись, наприклад, інформацію про фільм, залишити відгук)
  • Сервісні можливості timeshift и video-on-demand

Для реалізації технології IPTV в нашій мережі використовується спеціальна форма мовлення multicast, при якій мережевий пакет одночасно направляється певній множині адресатів — не одному (unicast), і не всім (broadcast). Це дозволяє суттєво розвантажити внутрішні магістральні канали та, як наслідок, підвищити якість і надійність трансляції. 

При традиційній технології IP-адресації необхідно кожному адресату інформації послати свій пакет даних, тобто одна й та ж інформація передається багато разів. Технологія групової адресації представляє собою розширення IP-адресації, що дозволяє направити одну копію пакета одразу всім адресатам. Сукупність адресатів визначається приналежністю кожного з них до конкретної групи. Розсилку для конкретної групи отримують тільки члени цієї групи.