Акції // Спробуй оптоволокно!
 
Спробуй оптоволокно!

Шановні користувачі! До вашої уваги пропонується новий найсучасніший тип підключення до мережі інтернет - підключення по оптоволоконному кабелю.

Відчуйте всю потужність підключення по оптоволокну, та отримайте швидкості до 1Гб/с!

Основні переваги такого типу підключення:

1. Енергонезалежність! Тобто, інтернет буде навіть якщо не буде "світла". Війна триває. І, на жаль, поки що немає гарантій, що "блекаути" не повторяться. Скористайтесь унікальною можливістю забезпечити себе надійним зв'язком навіть в часи відключень електроенергії!

2. Надійність! Мережа будується за пасивною технологією. Тобто з'єднання не залежить від проміжних вузлів і наявності або відсутності електроенергії на них.

3. Стійкість до грози! Тобто, не треба відключати кабель від приладів під час грози. Бо сигнал поширюється по оптоволокну, а отже, статична електрика ніяк не впливає на роботу електричних приладів, під'єднаних до мережі!

4. Швидкість з'єднання - до 1Гбіт/с!

Ці, без перебільшення, потужні переваги варті того, щоб спробувати! До того ж зараз є унікальна можливість підключитись за 0грн! Тож, не зволікайте. Встигніть підключитись безкоштовно! Кількість вільних портів обмежена!

Отже, за умовами акції, ви отримуєте безкоштовне підключення за сучасною технологією PON та 3 місяці доступу на максимальній швидкості до 1Гбіт/с лише за 300грн! Також, після закінчення дії акції ви автоматично отримуєте статус VIP-клієнта, який дозволяє використовувати VIP-тарифи зі знижками!

Підключення - 0грн.

3 місяці інтернету на максимальній швидкості до

1 Гбіт/с за 300 грн!

Плюс статус VIP-клієнта по закінченні акції!

 
Тариф Абонентська плата, грн Швидкість  доступу до мережі Internet
Строк  дії
Welcome_PON!** 300,00 1000 Мбіт/с* 3 міс
 
* Зазначена швидкість є максимально граничною, але не гарантованою та може зменшуватися в залежності від завантаження каналу.
** Всі надані на вказаній сторінці тарифні плани, діють на акційній основі.

Умови та правила Акції «Спробуй оптоволокно!»  

За додатковою інформацією звертайтеся до цілодобової служби підтримки:

телефон: 067-638-38-60

067-638-38-60

067-638-38-60