Абонентам // Факти

Маючи великий досвід роботи на ринку, ми, як ніхто інший, розуміємо, наскільки важлива в нашій справі відкритість.

Сподіваємось, що деякі факти про нашу мережу допоможуть Вам - нашим майбутнім клієнтам - отримати всю необхідну інформацію перед прийняттям рішення про співробітництво з нами.

ПРОДУКТИВНІСТЬ

Сучасні технології:

 • щоб добитись максимально високої якості зв'язку, при побудові нашої мережі ми використовували найсучасніші технології, такі як FTTB.
 • FTTB (Fiber-To-The-Building) - це артхітектура мережі, при якій оптоволоконний канал зв'язку підводиться максимально близько до точки підключення абонента, найчастіше до будівлі. Всередині оптоволоконного кабеля сигнал розповсюджується зі швидкістю, яка близька до швидкості світла - близько 200000 км/с, що дозволяє практично миттєво передавати дані абонентів, а також стійкий до перешкод або спроб перехоплення.

Гранична швидкість -

 • наша мережа дозволяє більшості підключених до неї пристроїв працювати на максимально можливій для них швидкості.
 • мережа SunLine оптимізована для максимальної відповідності стандарту Fast Ethernet, при якому дані передаються зі швидкістю до 100 Мбіт/сек; це дозволяє комфортно працювати за допомогою більшості SOHO пристроїв, таких як маршрутизатори або комутатори, тоді як пристрої високого класу можуть повністю розкрити свій потенціал у нашій мережі.

Низькі затримки в мережі -

 • наші технології дозволяють задовільнити запити найбільш вимогливих клієнтів, дозволяючи працювати з WEB сторінками, які знаходяться на іншому кінці світу так, як наче б вони знаходились поруч з вами.
 • ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші користувачі могли не витрачати час на очікування: кешуючий DNS-сервер мінімізує час встановлення зв'язку, а високопродуктивні сервера доступу забезпечують стабільно низький час відгуку;
Відстань до сервера Час відгуку (в мс)
Україна, Київ (350 км) 7 мс
Росія, Москва (920 км) 27 мс
Германія, Дюсельдорф (1945 км) 42 мс
США, Вашингтон (8180 км) 140 мс

 

ВІДМОВОСТІЙКІСТЬ

Сучасне активне обладнання -

 • роблячи ставку на якість, ми стараємось передбачати складнощі і готуватися до них заздалегідь, саме тому ми максимально використовуємо можливості “розумного” обладнання, на базі якого збудована вся наша мережа.
 • саме завдяки високопродуктивним керованим L2-комутаторам і співробітництву з найбільшими виробниками мережевого обладнання стало можливим впровадити в нашій мережі багато додаткових послуг, такі як IPTV, не знижуючи планку якості для наших абонентів.

 

Відмовостійка топологія -

 • важливі для роботи клиентів сегменти мережі багатократно захищені від збоїв, забезпечуючи безперебійну роботу.
 • ми використовуємо високопродуктивне L2 обладнання, яке захищене від збоїв резервними джерелами живлення; завадостійкі оптоволоконні лінії зв'язку, об'єднані за принципами кільцевої топології, що дозволяє їм дублювати одна-одну, захищаючи наших клієнтів від збоїв навіть у випадку пошкодження однієї лінії;

Незалежні зовнішні канали зв'язку -

 • у випадку виникнення несправностей, які залишать більшість інших провайдерів без зв'язку, наші клієнти зможуть продовжити роботу завдяки резервному каналу зв'язку.
 • використання декількох незалежних зовнішніх каналів зв'язку гарантують, що наші абоненти зможуть продовжити роботу навіть у випадку збою на одному з них; хоча обслуговувати декілька незалежних канали зв'язку значно дорожче і складніше, ми свідомо йдемо на цей крок, зробивши пріоритетом надійність наданих послуг.

Сумісність -

 • ми багато часу приділяємо тому, щоб працювати в нашій мережі було зручно і безпечно, тому використовуємо тільки найбільш надійні і перевірені технології, які повністю  підтримуються всіма сучасними пристроями, що також означає зниження витрат на підтримку IT-інфраструктури.
 • наші сервера доступу працюють за технологією PPPoE,  яка підтримується за замовчуванням абсолютною більшістю мережевих пристроїв; наші клієнти також можуть користуватися всіма перевагами захищених VPN-з'єднань, а також р2р-додатками, що зазвичай неможливо в деяких інших мережах.

 

КОМАНДНА РОБОТА

Цілодобова підтримка -

 • одними із перших в нашому місті ми почали пропонувати нашим клієнтам цілодобове обслуговування: спеціалісти високого класу зможуть відповісти на Ваші запитання і провести діагностику в будь-який час доби.
 • наша Служба технічної підтримки працює в режимі 24/7/365, надаючи допомогу тисячам наших абонентів; завдяки плідній роботі, за 2013 рік ми скоротили кількість звернень більш як на 50%.

Індивідуальний підхід до клієнта -

 • ми працюємо максимально прозоро для наших клієнтів, кожен з наших абонентів може розраховувати на те, що ми зможемо запропонувати умови, які підходять саме йому.
 • на відміну від інших компаній на ринку, ми завжди пропонували нашим корпоративним клієнтам умови, максимально наближені до тих, які доступні нашим домашнім користувачам: ніяких прихованих переплат і подвійних стандартів; звернення нашого клієнта фіксується і відслідковується до моменту свого вирішення, наш консультант завжди буде мати найбільш повну інформацію про потреби нашого клієнта.