Абонентам // SunLine TV

SunLine TV - це ще один спосіб принести комфорт у домівки наших абонентів. 

Сучасне цифрове телебачення, що дозволяє отримати практично необмежене число каналів з найкращою якістю звуку і зображення без дотаткових витрат - відмінний вибір для кожного. Якщо Ви ентузіаст-телеман, економний хазяїн або шанувальник нових технологій, SunLine TV дозволить Вам отримати саме те, що необхідно!

 

В ЧОМУ Ж ПЕРЕВАГИ?

Ставше звичним для нас кабельне ТБ, засноване на технологіях, які були розповсюджені ще в 80-х роках минулого століття, коли лише небагато фантастів могли припустити таке широке використання телебачення високої чіткості і ту свободу, яку забезпечує доступ до мережі Інтернет.

На противагу цьому, закладені в SunLine TV технології ще не скоро вичерпають себе: високоякісні трансляції з можливістю запису дозволяють користувачеві отримувати від телебачення тільки найкраще; можливість передачі ТБ високої чіткості без дротів і перегляду на будь-якому сучасному пристрої забезпечують незабутню свободу; а можливість використання інтерактивного контенту і Video-on-Demand дають фантастичні перспективи для розвитку сервісу.

Що іще важливіше, SunLine TV збудовано на базі найбільш розповсюджених технологій. Щоб побачити всі можливості цього сервісу в дії, достатньо встановити на свій комп'ютер безкоштовну програму або налаштувати ТВ-приставку.