Абонентам //  Інтернет // Перевірка швидкості зв'язку

Як перевірити швидкість?

Щоб перевірити швидкість, скоритайтесь одним з рекомендованмх серверів сайту Speedtest.NET1

Рекомендовані сервери Speedtest.NET
Локальний
Сервер мережі SunLine, Кривой Рог http://speed.sunline.ua
Україна
Сервер Infomedia LLC, Київ http://speedtest.net
Сервер Netassist, Київ http://speedtest.net

 

Ми рекомендуємо робити перевірку швидкості в наступних умовах:2

  • перевірка проводиться на одному з рекомендованих серверів сайту Speedtest.NET;
  • перевірка проводиться на комп'ютері, який підключений напряму до нашої мережі (без будь-яких додаткових пристроїв);
  • відключені всі програми, які можуть активно використовувати підключення до мережі і p2p-програми (наприклад, менеджери завантажень, bittorrent-кліенти);
  • відключені всі програми для перегляду відео і ТБ, програми для голосового і відеоспілкування (наприклад, Skype);
  • на час тестування відключені програми для безпеки ПК (антивірус і брандмауер);
  • відключені всі ресурсозатратні програми (наприклад, комп'ютерні ігри);

 

Оберіть [Почати перевірку: ваш бажаний сервер] або [Begin Test: Your preferred server] (кнопка зправа)3 щоб почати перевірку швидкості.

 

 

Як завантажити результати на Сторінку статистики?

Просто подивіться це відео:

або продовжуйте читати цю інструкцію.

 

Після закінчення перевірки натисніть на кнопку [Поділитися результатом] або [Share result]. У вікні, що відкрилося, оберіть вкладку [Зображення] або [Image] і скопіюйте посилання на результат тесту.

 

Зайдіть на сторінку статистики - https://stat.sunline.ua і перейдіть на вкладку [Персональні налаштування].

У полі [Рядок з сайту www.speedtest.net](1) введіть скопійований результат тестування. В полі [Ваш коментар](2) введіть суть Вашого питання (наприклад, які проблеми виникають у Вас при роботі з мережею Інтернет? Чи були увімкнені які-небудь додаткові пристрої? На якому сервері Ви проводили тестування? Який результат Ви очікували отримати?). Результат тестування буде збережений на Вашій Сторінці статистики і буде доступний тільки нашій Службі технічної підтримки і Вам.

 

FAQ (Часто задавані питання)

В: Навіщо перевіряти швидкість?

  • Ми хочемо бути впевнені, що Ви отримуєте найбільш якісні послуги, тому іноді просимо наших абонентів зробити для нас декілька тестів, які дозволяють оцінити якість зв'язку. Одним з таких тестів часто буває перевірка швидкості з'єднання на сайті Speedtest.NET. Щоб бути впевненими в якості зв'язку, наші спеціалісти ніколи не спираються на результати одного тесту, аналізуючи дані, які постійно збирають наші сервери і результати тестів інших абонентів нашої мережі. Ми просимо Вас завжди допомагати нашим спеціалістам в перевірці якості зв'язку, тільки у цьому випадку ми зможемо бути впевнені в рівні наданих Вам послуг.

В: Навіщо користуватися рекомендованими серверами Speedtest.net?

  • Сучасна мережа Інтернет дуже мінлива: в ній постійно з'являються нові канали зв'язку, сервери, сторінки; навантаження на різні ділянки мережі Інтернет постійно змінюються. Часто, перевіряючи швидкість з'єднання навіть на одному і тому ж сервері, можна отримати різні результати. Рекомендований сервер - це сервер, в якому Ви можете бути впевнені. Такі сервери часто знаходяться в великих компаніях (хостинг-провайдери, оператори зв'язку), мають значний запас потужності і обслуговуються професіональними командами.

В: Чому необхідно відключати стільки програм перед перевіркою швидкості?

  • Головне завдання перевірки швидкості - виявити проблеми, які заважають Вам отримати якісний зв"язок. Досить часто причиною таких проблем може стати високе навантаження на Ваш маршрутизатор або комп'ютер, невірні налаштування, вірусна активність або робота програм, які активно використовують мережеве підключення без Вашого відома. Ми рекомендуємо проводити перевірку в умовах, коли на результат буде впливати якомога менше факторів, так Ви зможете краще оцінити якість зв'язку і швидше знайти проблему.

В: Навіщо проводити перевірку на бажаному сервері?

  • Сайт Speedtest.NET використовує спеціальний алгоритм, щоб знайти сервер, який краще всього підходить для перевірки швидкості з'єднання. Іноді цей алгоритм працює добре, іноді - не дуже, але що робити, якщо Ви не хочете, щоб система автоматично обирала сервер? Використовуючи опцію [Почати перевірку: ваш бажаний сервер] або [Begin Test: Your preferred server] Ви можете бути впевнені, що перевіряєте швидкість саме на тому сервері, який обрали саме Ви.

В: На яких серверах можна протестувати швидкість з'єднання?

При перевірці швидкості з'єднання завжди необхідно враховувати розташування і можливості сервера, на якому проводиться тест. Наприклад, через величезну відстань між м. Кривий Ріг (Україна) і м. Шеньчжень (Китай) - більш як 7500 км по прямій - а також принципів роботи китайських операторів телекомунікацій, досягти такої ж якості з'єднання, як з українськими ресурсами, буде практично неможливо. Нижче Ви можете знайти декілька європейских серверів сайту Speedtest.NET

 

Сервери Speedtest.NET
Локальний
Сервер мережі SunLine, Кривий Ріг http://speed.sunline.ua
Україна
Сервер хостинг-провайдера Ethnohost, Київ http://speedtest.net
Сервер інтернет-оператора Netassist, Київ http://speedtest.net
 Європа
Сервер оператора зв'язку Virgin Media, Лондон http://speedtest.net
Сервер мобільного оператора Vodaphone, Лондон http://speedtest.net
Сервер інтернет-оператора Neotelecoms, Париж http://speedtest.net
Сервер хостинг-провайдера Leaseweb, Франкфурт http://speedtest.net